Auřiny zápisky

Aura

Auřiny zápisky - únor 2009

Ahoj moji známí i neznámí návštěvníci našich stránek... nedávno jsem si vzpoměla, že jsem se už dost dlouho neozvala. No, semlelo se toho opravdu hodně.

Více...

Aura

Auřiny zápisky - květen 2008

Ahoj přátelé, tak jsem zase zde. Od našeho posledního setkání se toho dost událo, ani nevím, jak začít... Ta nejhorší zpráva je, že mi odešla kamarádka Lilinka. Bylo to tak náhlé, že jsme byly s paničkou v šoku. Zastínilo to i to, že jsem byla třikrát V4. Teď už jsme se smířily a fungujeme dál...

Více...

Aura

Auřiny zápisky - únor 2008

Ahoj lidičky, zase se k vám hlásí vaše Aura. Jsem docela odpočinutá a hlavně se těším, až bude venku sucho a teplo, protože doma už se nudím. Panička říká, že nevím, co roupama - lítám s aportama, pletu se všem pod nohy, jak je nutím, aby mi je házeli, skáču po Fredym,…

Více...

Aura

Auřiny zápisky - říjen 2007

Ahoj všichni, tak jsem zase po delší přestávce zde. Musím říct, že dospívání je opravdu náročné - chtějí po mě čím dál víc, ale na druhou stranu - zase toho víc umím.

Více...

Aura

Auřiny zápisky - květen 2007

Ahoj, jsem zase zde. Dnes byl pro mě velký den - byla jsem na své 1. výstavě. Tomu pánovi co si mě tam prohlížel jsem se moc líbila a dostala jsem velmi nadějná 1. - nevím sice co to znamená, ale panička byla moc šťastná a já s ní.

Více...

Aura

Auřiny zápisky - leden 2007

Jmenuji se Aura... Narodila jsem se v září 2006... Panička mě přivezla pro svou sestru, ale já se rozhodla, že chci raději zůstat u ní. Proto jsem zlobila a zlobila a zlobila..., až jsem dosáhla svého.

Více...