Naše služby

Venčení psů

Poskytujeme venčení psů v Opavě a blízkém okolí. Občas se stane, a to i přesto, jak máme naše miláčky rádi, že se o ně nemůžeme postarat. Není to známka toho, že bychom byli špatnými majiteli, ale život takový prostě bývá.

Více...

Hlídání psů

Poskytujeme hlídání psů v Opavě a blízkém okolí. Vašeho psa pohlídáme přímo ve Vašem bytě. Pro psa je tato forma nejméně stresující. Je nejvhodnější při hlídání psa přes noc. Samozřejmě máme i možnost hlídat psa v našich prostorách - ovšem bereme jen omezený počet.

Více...

Doprava psů - taxi

Dopravíme Vašeho psa, kamkoliv si budete přát. Potřebujete dopravit Vašeho psa k veterináři, na stříhání, na letiště, na chalupu? Kamkoliv Váš pes potřebuje jet, s Vámi nebo bez Vás, my ho tam dopravíme.

Více...

Výcvik psů

Pro zájemce uspořádáme psí školku - naučíme Vás, jak rozumět vašemu pejskovi, jak ho naučit poslouchat, zodpovíme Vaše dotazy. Při více zájemcích můžeme pomoci složit zkoušku ZOP, případně jiné.

Více...

Mobilní psí salon

Nestíháte pečovat o srst Vašeho miláčka? Nemáte čas jezdit do psích salonů? Jsme tu pro Vás - náš mobilní salon přijede až k Vám! Pejska upravíme u Vás doma nebo přivezeme k nám a pak zase dovezeme domů.

Více...

Aktuálně

Jeila Dalido

Jeila se stěhuje s páníčky - už ji necvičíme

04.10.2008

Tak nám odjela Jeila. Je to škoda, protože jsme ji připravovali na další akce a zkoušky...

Více...